Let's talk about CX - czyli o tym, jak budować przewagę konkurencyjną dzięki poprawie doświadczeń klientów z obsługi w kanałach zdalnych. Dyskusje o tym, co aktualnie trzeba, a czego już nie wolno w komunikacji z naszymi klientami w contact center.
Zaproszeni eksperci porozmawiają, jak zmienia się rynek i oczekiwania klientów oraz czy dostępne technologie nadążają za tymi wymaganiami. A także, jakich kompetencji potrzebują firmy, aby skutecznie te wymagania spełniać.
Konferencja zorganizowana w ramach Contact Center Day, czyli święta polskiej branży contact center w formie paneli dyskusyjnych między ekspertami branży.
Spotkanie poprzedzi galę rozdania nagród w konkursie Polish Contact Center Awards 2022 oraz wieczorne after party.
Program
10:00- 10:30 Rejestracja i kawa powitalna
10:30 - 10:40 Wystąpienie otwierające
● Marcin Sosnowski, Dyrektor ds. Rynku Contact Center, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
● Łukasz Pawłyszyn, CX Training Team, Allegro Polska
● Victor Stanescu, Dyrektor Sprzedaży, Teleperformance Polska
● Moderacja: Karol Bancerz, CCNEWS.pl
● Ada Andruszkiewicz, Co-founderka, Talkie.ai
● Radosław Kosiec, Partner Product Departament Director, Deviniti
● Krzysztof Niewidziajło, Wiceprezes Zarządu, Cludo
● Moderacja: Karol Bancerz, CCNEWS.pl
12:00 - 12: 40 PANEL DYSKUSYJNY: Sexy Skills - jakich umiejętności pożądamy
● Dorota Ciejka, Dyr. Dep. Zarządzania Doświadczeniem Pracowników, Pekao Direct
● Magda Dwornikiewicz, Dyrektorka Centrum Obsługi Klienta, IKEA
● Bogdan Garbiec, Chief Operations Officer, Teleperformance Polska
● Moderacja: Marcin Sosnowski, Dyrektor ds. Rynku Contact Center, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
12:40 - 12:50 Wystąpienie podsumowujące
● Marcin Sosnowski, Dyrektor ds. Rynku Contact Center, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
12:50 - 13:30 Networking
na styku człowieka i metaversum
“Dbanie o emocje, pozytywne doświadczenia, gdzie ważny jest klient”. To motto wielu managerów obsługi klienta w setkach organizacji. Nie jest to już trend, ale permanentne działanie wielu organizacji. Jakie są więc wyzwania w codziennej pracy CX-owca? Czy technologia może jeszcze bardziej wesprzeć nas w budowaniu lepszych doświadczeń klienckich? Gdzie to nas zaprowadzi?
Podczas debaty poruszone zostaną kwestie:
- innowacji procesowych w poznaniu i lepszym dopasowaniu działań organizacji do potrzeb i oczekiwań klientów,
- technologii i innowacyjnych rozwiązań stanowiących bazę w procesie budowania doświadczeń klienta,
- reorientacji firmy z „my” na „oni” (klienci)
- czy Employer Experience powinno być domeną CX-owca dbającego o doświadczenia klienta?
- jaka jest możliwa ewolucja CX-u w obliczu Web 3.0?
Łukasz Pawłyszyn, Ekspert Customer Experience i E-commerce, Allegro Polska - odpowiedzialny za szkolenia, warsztaty, rozwój kompetencji, doskonalenie jakości CX, tworzenie standardów i contentu video, webinaria oraz artykułów na temat sprzedaży w internecie .
Trener, Konsultant, Mentor i Coach biznesowy – doradztwo, konsulting, szkolenia dotyczące obszarów CX, zarządzania, project managementu, sprzedaży, efektywności, zrealizowane w projektach prowadzonych dla kilkudziesięciu firm z sektora bankowego, finansowego, branży inżyniersko-budowlanej, gamingowej, e-commerce, automotive itp., Certyfikowany specjalista, manager, wykładowca akademicki, Head of Jury - Polish Contact Center Awards | Telemarketer Roku
Victor Stanescu, Dyrektor Sprzedaży, Teleperformance Polska - absolwent Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w dużych polskich firmach, takich jak LUX MED czy Wedel. Z branżą Contact Center związany jest od ponad 12 lat. Doświadczenie zdobywał zarządzając zarówno operacjami w środowisku in-house jak i outsourcingu dla międzynarodowych klientów z branży nowych technologii czy finansowej. Od kilku lat pomaga klientom tworzyć i optymalizować procesy związane z prowadzeniem Contact Center. Z firmą Teleperformance, światowym liderem rozwiązań w zakresie outsourcingu usług Contact Center związany jest od 6 lat
Z branżą call center związany od 17 lat. Od prawie 15 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za inicjowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, podcaster, dziennikarz oraz przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Jest także pomysłodawcą największej konferencji branży CC - Customer Care Festival.
jakimi instrumentami dysponujemy
Wydaje się, że współczesna technologia może wszystko w zakresie wsparcia zdalnej komunikacji z klientami. Ale być może jednak czegoś nie zapewnia? Albo oferuje znacznie więcej niż tak naprawdę potrzebują zarówno klienci, jak i menedżerowie CX?
W dyskusji zaproszeni eksperci poszukają odpowiedzi na pytania o rzeczywistą rolę technologii w zapewnianiu unikalnych doświadczeń klientów oraz kierunki wykorzystania dostępnych rozwiązań.
Które technologie odpowiadają na rzeczywiste potrzeby klientów, a które są tylko marketingowym chwytem dostawców?
Obsługi w których kanałach komunikacji tak naprawdę potrzebują klienci?
Kupię, sprzedam, zamienię… Czym się handluje obecnie na rynku rozwiązań IT dla CC?
Czy chmura to jedyna sensowna forma korzystania ze współczesnych rozwiązań technologicznych?
Ada Andruszkiewicz, Co-founderka, Talkie.ai - odpowiadam przede wszystkim za rozwój produktu oraz skalowanie naszej organizacji. Wspieram też w rozwoju nasze zespoły, a sama uwielbiam się uczyć i “połykać” książki. Zanim dołączyłam do Talkie, przez 12 lat pracowałam w Londynie dla jednej z najbardziej znanych brytyjskich firm technologicznych Rightmove.co.uk. Jakimś cudem udaje mi się łączyć ciekawe życie zawodowe z byciem mamą 3 dzieci, podróżami i wspinaniem.
Radosław Kosiec, Partner Product Departament Director, Deviniti Sp. z o.o.
Zawodowo - doświadczony menadżer w obszarach: sprzedaż i rozwój rozwiązań IT oraz sprzedaży w sektorze consumer finance. Wspiera nowe projekty start-upowe w bankowości dla globalnych graczy GE i Santander.
Prywatnie - żonaty od 20 lat i ojciec dwójki nastolatków. Od lat 90. wierny fan Depeche Mode. Uwielbia filmy sci-fi i fantasy, a dobry sprzęt audio-video to zawsze ważny sprzęt w jego domu.
Krzysztof Niewidziajło, Wiceprezes Zarządu, CLUDO SP. Z O.O. - ponad 20 lat doświadczeń w branży Contact Center, pasjonat Customer Experience. Uczestnik wielu projektów mających na celu wdrażanie aplikacji do wspomagania procesów biznesowych w obszarach BOK, windykacji, telemarketingu, helpdesku w branży e-commerce, medycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, transportowej, farmaceutycznej oraz outsourcingu cc. Posiada ekspercką wiedzę w zakresie możliwości wykorzystania dostępnych na rynku technologii i narzędzi do optymalizacji pracy contact center oraz zapewnienia spójnych procesów we wszystkich dostępnych kanałach kontaktu. Entuzjasta rozwiązań chmurowych.
Od 2012 roku zaangażowany w „projekt Cludo”, którego celem było zapewnienie w modelu SaaS dostępu do profesjonalnej, obsługującej wiele kanałów kontaktu, platformy dla contact center dla średnich i dużych organizacji.
Z branżą call center związany od 17 lat. Od prawie 15 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za inicjowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, podcaster, dziennikarz oraz przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Jest także pomysłodawcą największej konferencji branży CC - Customer Care Festival.
jakich umiejętności pożądamy
Standaryzacja obsługi, czy próba zapewnienia unikalnych doświadczeń każdemu klientowi? Niezależnie od wybranej strategii (lub próby połączenia obu modeli) skuteczność działań każdej organizacji w tym zakresie opiera się o kompetencje ludzi, którzy realizują zadania obsługi klienta. W tym panelu poszukamy odpowiedzi na pytania:
Dorota Ciejka, Dyrektorka Departamentu Zarządzania Doświadczeniem Pracowników, Pekao Direct
Dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniem Pracowników i Doskonalenia Jakości w Pekao Direct – Contact Center Banku Pekao S.A., gdzie odpowiada za budowanie codziennych doświadczeń pracowników organizacji tworząc dla nich przyjazną i wspierającą „ employee journey map”.
Skuteczny menedżer, ale przede wszystkim człowiek dla którego najważniejsza jest druga osoba. Pasjonatka ludzi i długich rozmów z nimi, która mówi, że „ za sukcesem każdej organizacji stoją ludzie”.
Jako absolwentka studiów Excecutive MBA – Process management w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, pracuje według filozofii lean - ciągłego dążenia do doskonałości.
Obecna doktorantka i wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawski z zakresu zarządzania. Praktyk i teoretyk z ponad 20-letnim doświadczenie w obszarze bankowości i zarządzania ( Dominet Bank, BRE Bank S.A., BNP Paribas Cardif, obecnie Pekao Direct).
Kobieta ogień?\kreatorka, dla której „niemożliwe nie istnieje”. Nastawiona na realizację wyznaczonych celów poprzez nieszablonowe rozwiązania i kreatywne podejście do biznesu.
Magda Dwornikiewicz, Dyrektorka Centrum Obsługi Klienta, IKEA - liderka biznesu z doświadczeniem w obszarze Sprzedaży oraz Relacji z Klientem. Promotorka kreowania unikalnego podejścia do klienta i tworzenia wyjątkowych doświadczeń w procesie zakupowym. Skupiona na budowaniu zaufania klientów w wielokanałowej obsłudze poprzez nieustanne usprawnienie procesów.
Bogdan Garbiec, Chief Operations Officer, Executive Management, Teleperformance Polska
Absolwent UTH w Warszawie i AGH w Krakowie. Ukończył MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Od początku swojej kariery zawodowej związany z finansami, zajmował kierownicze stanowiska w firmach z branży ubezpieczeniowej, nowych technologii. Z firmą Teleperformance, światowym liderem rozwiązań w zakresie outsourcingu usług Contact Center związany jest już od ponad 4 lat, jako Członek Zarządu ds. Operacji i Finansów, współpracując z polskimi i międzynarodowymi klientami z branży nowych technologii, finansów czy e-commerce, pomaga i wspiera organizacje w tworzeniu i optymalizacji procesów związanych z prowadzeniem Contact Center.
Ekspert, praktyk rynku. Odpowiedzialny za działania SMB na rynku zdalnej komunikacji z klientami oraz rozwój projektów i inicjatyw realizowanych przez stowarzyszenie dla branży contact center. M.in. kieruje pracami konkursu Polish Contact Center Awards, jest twórcą planu wykładów i warsztatów w ramach programu edukacyjnego Studium Menedżer Contact Center (organizowany wspólnie przez SMB i Wydział Zarządzania UW), a także prowadzi merytoryczny nadzór nad szkoleniami, warsztatami i konferencjami organizowanymi przez stowarzyszenie. Inicjuje i rozwija programy standaryzacji działania na rynku cc, certyfikacji tego rynku, a także badań, raportów i opracowań branżowych.
W ramach różnorodnych projektów współpracuje z profesjonalistami z wiodących europejskich organizacji takich, jak FEDMA, czy CCMA (UK).
Kontakt:
Anna Kalicka-Motawa
Menadżerka ds. wydarzeń i relacji partnerskich
e-mail: anna.kalicka-motawa@smb.pl